سوالات متداول کاربران نیازمندی های رایگان گیلاس

در این صفحه سعی شده است تا به کلیه سوالات متداول کاربران نیازمندی های رایگان گیلاس پاسخ داده شود، اگر سوال شما در این لیست موجود نبود می توانید از فرم تماس با ما سوال خود را برای ما ارسال نمایید.


برای حذف آگهی بدون عضویت، از منوی بالا روی گزینه «گیلاس من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در صفحه بازشده ایمیل خود را وارد نمایید و تیک گزینه «من یک ربات نیستم» را کلیک کنید و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک حذف تمام آگهی های ثبت شده به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را حذف کنید.
برای ویرایش آگهی بدون عضویت، از منوی بالا روی گزینه «گیلاس من» یکبار کلیک کنید سپس روی قسمت «آگهی های من» یکبار کلیک نموده در نهایت روی گزینه «ارسال لیست آگهی ها به ایمیل» کلیک کنید. در صفحه بازشده ایمیل خود را وارد نمایید و تیک گزینه «من یک ربات نیستم» را کلیک کنید و روی دکمه «ارسال تبلیغات من» کلیک نمایید تا لینک ویرایش تمام آگهی های ثبت شده به ایمیل شما ارسال شود. به ایمیل خود مراجعه نموده و هر تبلیغی که خواستید را ویرایش کنید.
برای اینکار با تلفن همراهی که در متن آگهی خود ثبت کردید، کد آگهی خود را به همراه یک ایمیل جدید به شماره 09130193010 ارسال کنید و در پیامک بنویسید« درخواست تغییر ایمیل آگهی در گیلاس ». پس از اینکار پس از بررسی کارشناسان گیلاس، لینک مدیریت آگهی به ایمیل جدید شما ارسال می شود.(با برنامه های پیامرسان ارسال نشود) نکته: اگر فقط تلفن ثابت وارد کرده اید با همان تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای اینکه آگهی خود را ببینید، ابتدا باید صبرکنید تا آگهی شما تایید شود،پس از تایید می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «تبلیغات» یکبار کلیک نموده و آگهی خود را در لیست مشاهده کنید. توجه داشته باشید پس از ثبت آگهی های جدید، تبلیغ شما به قسمت های پایین تر صفحه منتقل می شود.
باتوجه به اینکه فرآیند تایید آگهی های اینترنتی یک فرآیند انسانی است و توسط انسان انجام می شود اینکار کمی زمان بر است. زمان تایید آگهی های رایگان اینترنتی در نیازمندی رایگان گیلاس از یک دقیقه تا حدود یک روز زمان بر است. مدیران وب سایت گیلاس همیشه در تلاشند که در سریع ترین زمان ممکن آگهی های شما را بررسی و تایید کنند تا بصورت فوری آگهی اینترنتی شما در معرض دید عموم قرار گیرد. پس از تایید آگهی های اینترنتی در سایت گیلاس لینک مشاهده آگهی اینترنتی در سایت گیلاس از طریق ایمیل(پست الکترونیک) برای شما ارسال می شود .
پس از اینکه کاربر آگهی خود را در وب سایت نیازمندی های رایگان گیلاس درج کرد یک کد رهگیری برای آگهی صادر می شود و متن آگهی ثبت شده برای شما ایمیل می گردد و این آگهی منتظر تایید توسط مدیران می ماند، مدیران نیازمندی های رایگان گیلاس محتوای آگهی را بررسی می کنند و آن را با قوانین درج آگهی وب سایت گیلاس مطابقت می دهند در صورتیکه آگهی مغایر با قوانین درج آگهی وب سایت گیلاس نباشد این آگهی در وب سایت گیلاس منتشر شده و پس از انتشار آگهی شما، لینک آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد وآگهی تبلیغاتی شما در اینترنت منتشر می شود و در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.
برای اینکار از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نموده فرم عضویت را تکمیل نموده و سپس روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک کنید و در نهایت گزینه «ثبت نام» را کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. پس از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید پس از اینکه ایمیل شما تایید شد بصورت خودکار تمام آگهی های شما به پنل کاربری شما منتقل می شوند و شما می توانید آگهی ها را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه آگهی ثبت کنید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر آگهی ها را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
خیر نیازی نیست و همان ثبت تبلیغ بدون عضویت کفایت می کند. ولی اگر می خواهید همه اگهی های شما در پنل شما باشد می توانید در سایت گیلاس ثبت نام کنید. پنل کاربری باعث می شود تا تمامی آگهی ها را بصورت لیستی مشاهده کنید و به راحتی بتوانید در ریز آگهی هایی که در گیلاس ثبت کرده اید تمرکز کنید.
برای اینکار از منوی بالا گزینه «ورود» را کلیک نمایید و سپس در صفحه بازشده از قسمت پایین گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید» را کلیک کنید. در صفحه «بازیابی رمز عبور» ایمیل خود را وارد نموده و سپس تیک گزینه «من ربات نیستم» را زده و در نهایت روی گزینه «بازیابی رمز عبور» را کلیک نمایید . پس از کمتر از یک دقیقه رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود.
پس از اینکه شما یک آگهی ثبت نمودید،نخست یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی خلاصه اطلاعات آگهی شما است. پس از تایید یا عدم تایید آگهی برای شما یک ایمیل دوم ارسال می گردد و در آن یک لینک وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید آگهی خود را مشاهده،ویرایش یا حذف کنید. عنوان ایمیل تایید «تایید آگهی اینترنتی» می باشد.
برای اینکه آگهی های تبلیغاتی شما ببیننده بیشتری داشته باشد، می توانید از طرح های سفارشی مثل پنج ستاره، شش ستاره و غیره استفاده کنید، با انتخاب این طرح ها روی تبلیغات شما کارهای خاصی همانند بهینه سازی برای موتورهای جستجو، انتقال خودکار به اول لیست، ثبت سریع در گوگل و غیره انجام می شود. سعی کنید متن و عنوان آگهی های خود را هر سری ثبت آگهی، جدید و مطلب تازه بنویسید. هر روز وارد سایت گیلاس شوید و دکمه انتقال آگهی به اول لیست را بزنید تا آگهی شما به اول لیست تبلیغات منتقل شود. آگهی های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر سایت دارید به،آگهی که در گیلاس ثبت کرده اید لینک(پیوند) دهید. برای آگهی های خود عکس های زیبا ثبت کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش راهنمای سایت مراجعه نموده و مقالات مفید را دنبال کنید.
توصیه می شود، در هر مرتبه ثبت آگهی کمی زمان بگذارید و یک تبلیغ جدید و تازه بنویسید تا آگهی های شما بیننده بیشتری داشته باشند. با این وجود باز هم اگر دوستدارید مجددا همان آگهی را در گیلاس ثبت کنید «یک روز بعد» برای ثبت همان آگهی اقدام کنید.
پس از اینکه ایمیل تایید شغل به ایمیل شما ارسال شد، می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «مشاغل» و سپس روی گزینه «تمام بانک اطلاعاتی مشاغل» یکبار کلیک کنید. در این قسمت کلیه شغل ها نمایش داده می شود.
پس از اینکه ایمیل تایید کانال برای شما ارسال شد،می توانید از بالای همین سایت روی منوی «کانال ها» کلیک کنید.همچنین می توانید از منوی جستجوی همین صفحه مشاهده کنید.
برای ویرایش کانال ها حتما باید در سایت عضو شوید. برای عضویت از منوی بالای سایت روی منوی «عضویت» کلیک نموده و سپس فرم عضویت را تکمیل نموده و روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک نمایید و در نهایت روی دکمه «ثبت نام» کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. پس از اینکه ثبت نام شما کامل شد یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید. پس از اینکه ایمیلتان را تایید کردید بصورت خودکار تمام کانال های ثبت شده شما به پنل کاربریتان منتقل می شوند و شما می توانید کانال ها را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه کانال ثبت نمایید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر کانال ها را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
برای تایید ایمیل ابتدا وارد ایمیل خود شوید. یک ایمیل با عنوان «تایید حساب کاربری» برای شما ارسال شده است آن را باز کنید و روی دکمه «تایید حساب کاربری» یکبار کلیک نمایید. در صفحه باز شده روی گزینه «من ربات نیستم» یکبار کلیک کنید و سپس روی دکمه تایید کلیک کنید تا پیامی مبنی بر تایید موفقیت آمیز نمایش داده شود.
برای اینکه کانال شما ستاره دار شود ابتدا همانند آموزش های بالا در سایت عضو شده و وارد کارتابل کاربری خود شوید و سپس بر روی گزینه «کانال های من» یکبار کلیک نمایید تا لیست کانال هایتان را مشاهده کنید، در جلوی هر کانال یک دکمه زردرنگ(ارتقا) وجود دارد با کلیک روی آن می توانید کانال خود را ستاره دار کنید.
به منظور ویرایش کسب و کار حتما می بایست در نیازمندی های رایگان گیلاس ثبت نام کنید. برای ثبت نام از منوی بالای سایت بر روی منوی «عضویت» کلیک نموده و سپس فرم عضویت را تکمیل نموده و روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک نمایید و در نهایت روی دکمه «ثبت نام» کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. بعد از اینکه ثبت نام شما کامل شد یک کد به پست الکترونیک(ایمیل) شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید. پس از اینکه ایمیلتان را تایید کردید بصورت اتوماتیک تمام مشاغل ثبت شده شما به پنل کاربریتان منتقل می شوند و شما می توانید کسب و کارهای ثبت شده(مشاغل) را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه شغل ثبت نمایید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر مشاغل خود را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
برای اینکه کسب و کار شما ستاره دار شود ابتدا همانند آموزش های بالا در سایت ثبت نام کنید و وارد کارتابل کاربری خود شوید و سپس بر روی گزینه «مشاغل من» یکبار کلیک نمایید تا لیست مشاغل(کسب و کارهایتان) را مشاهده کنید، در جلوی هر شغل یک دکمه زرد رنگ بنام (ارتقا) وجود دارد با کلیک روی آن می توانید شغل خود را ستاره دار کنید.
برای اینکه در آگهی شما یک لینک وجود داشته باشد که بازدیدکننده با کلیک روی آن به سایت یا لینک شما هدایت شود باید آگهی های 5 ستاره به بالا ثبت کنید.
برای اینکه یک لینک ثبت کنید تا بازدیدکننده با کلیک روی آن به سایت شما هدایت شود. از بالای همین سایت گزینه «ثبت سایت» را کلیک نموده و فرم مربوطه را پر کنید پس از انجام کار باید یکی از طرح ها را انتخاب کنید. در حالت عادی(رایگان) لینک درج می شود ولی قابلیت کلیک نمودن را ندارد.
اگر می خواهید یک کانال درج کنید به گونه ای که کاربر با کلیک روی دکمه عضویت، وارد کانال یا پیج شما شود باید پس از درج کانال طرح یک ستاره به بالا را سفارش دهید. در حالت معمولی(طرح رایگان) فقط آی دی شما به کاربران نشان داده می شود.