چهارشنبه، 1 آوریل 2020
خانه لوازم خانگی راهنمای خرید لوازم خانگی به صورت آنلاین

راهنمای خرید لوازم خانگی به صورت آنلاین

خرید لوازم خانگی به صورت آنلاین از فروشگاه های آنلاین عرضه کننده این کالاها مزایای خوبی را به همراه دارد. ما در این مقاله به ارائه این مزایا و نحوه خرید لوازم خانگی آنلاین خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

در خرید آنلاین قادر خواهید بود که در مورد کالای مورد نظر خودتان به خوبی تحقیق و بررسی کنید. محصولات خریداری شده توسط مصرف کنندگان را با توجه به دیدگاه های آنها که در وبسایت فروشگاه مربوطه درج شده است را مورد مقایسه و کالای های مورد نظر خود را رتبه بندی کنید. همچنین میتوانید با جستجوی بهترین معاملات و قیمت ها در وب سایت های متعدد نیز بررسی های خود را کامل نمایید. اما توجه داشته باشید، هنگامی که شما لوازم خانگی بزرگی مثل یخچال را به صورت آنلاین خریداری می کنید، باید اندازه و ابعاد آن را هم در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل شود که دستگاه مربوطه مناسب برای منزل شما باشد. البته باید گفت که تقریبا هر ویژگی دیگر این دستگاه های لوازم خانگی را می توان از وب سایت های فروشنده این کالاها به صورت کامل دریافت نمود.

خرید لوازم خانگیاندازه گیری فضایی از خانه که توسط لوازم خانگی شما اشغال میشود

این بهترین و مفیدترین راهی است که هنگامی یک دستگاه با ابعاد بزرگ را خریداری میکنید به درستی به فضای مورد نظر منزل شما قرار گیرد و فضای بیهوده ای را اشغال نکند. مانند : خشک کن، اجاق گاز، یا یخچال و فریزر.
برای اندازی گیری از ابزار ی مثل “متر” که به صورت نوار های باریک برای محاسبه طول، عرض، ارتفاع و فضای دستگاه در خانه میباشند میتوانید استفاده کنید.
اندازه گیری ها را بر روی یک برگه کاغذ یادداشت نمایید تا بعدا در جستجوی شما در وبسایت های فروشگاه های اینترنتی آنلاین برای خرید لوازم خانگی به آن مراجعه کنید. اکثر این فروشگاه ها اندازه گیری های دقیق برای هر دستگاه را به صورت جاگانه در قسمت های مختلف مشخصات کالا قرار داده اند و به شما ارائه می دهند.

مطلب پیشنهادی   عمده ترین اشتباه در خرید لوازم خانگی مانند تلوزیون

خرید لوازم خانگی

لیستی از ویژگی های لوازم خانگی مورد نظر خود را تهیه کنید

این روش به شما کمک خواهد کرد که دستگاه مورد نظر خود را به راحتی و آنلاین پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید یک اجاق گاز را خریداری کنید که حاوی ویژگی های اضافی مانند فر و یا برخی تنظیمات شخصی مورد علاقه باشد، این ویژگی ها را در لیست خود یادداشت نمایید.
لیستی از ویژگی های دستگاه را در یادداشت های خود در کنار یادداشت اندازه گیری هایی که از طول، عرض و ارتفاع انجام داده بودید وارد نمایید، تا بتوانید به صورت آنلاین در فروشگاه های عرضه کننده، کالای مورد نظر را خریداری کنید.

خرید لوازم خانگی

مرور لوازم خانگی در وب سایت های معتبر فروشگاهی که بررسی ها و نظرات مصرف کنندگان را نشان می دهد

این امر موجب خواهد شد که با خواندن تجربه های مثبت و منفی که مصرف کنندگان دیگر با محصول مشابه داشته اند، بیشتر تحقیق و بررسی نمایید. به عنوان مثال، اگر بخواهید یخچال فریزر سامسونگ را خریداری کنید، اما در مورد کارایی های آن شک دارید و نگران هستید که آیا تمامی ویژه گی های درج شده دستگاه صحیح میباشند و دارای قابلیت های مذکور هستند، بررسی ها و دیدگاه های نوشته شده توسط مصرف کنندگان برای آن محصول ممکن است نشان دهد که آیا خریداران با مشکلاتی در استفاده از این دستگاه مواجه شده اند یا خیر.
به دنبال تصاویری از ستاره ها یا آیکون های مشابه که نشان دهنده رتبه بندی فروشنده و آن دستگاه زیر نام هر محصول و توضیحات در وب سایت باشید. نمونه ای از یک وب سایت معتبر که ویژگی های بررسی مصرف کنندگان و درج دیدگاه های آنان را دارد، میتوان به Digikala اشاره کرد.
نتایج جستجوی دستگاه در هر وب سایت بر اساس رتبه بندی محصول مرتب می شود و به شما این امکان را می دهد تا محصولاتی را که مورد توجه مصرف کنندگان هستند را بررسی کنید.

خرید لوازم خانگی

جستجوی اینترنتی برای نام تجاری برند لوازم خانگی مورد علاقه

اگر شما به دنبال یک برند از دستگاه خاص هستید، با جستجو در اینترنت ممکن است چندین وب سایت برای شما نمایش دربیاید و آنها نشان دهنده این هستند که محصول خاص یا نام تجاری خاصی که مورد علاقه شماست را به فروش می رسانند.
سعی کنید با جستجو در موتورهای جستجوگر اینترنتی از کلمات کلیدی متفاوتی برای یافتن دستگاه هدف خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر شما به دنبال یک برند خاص از ماشین لباسشویی با ظرفیت شستشوی بالا هستید، نام تجاری، شماره مدل و عبارت “شستشو با ظرفیت بالا” را در موتور جستجو وارد نمایید. نتایج جستجو به احتمال زیاد به شما تعدادی از فروشندگان آنلاین که این دستگاه خاص را به فروش می رسانند، نمایش خواهد داد.

خرید لوازم خانگی

بررسی و درک سیاست های خرید لوازم خانگی در هر وب سایت

در برخی از وبسایت های فروشگاهی ممکن است سیاست های مهم مانند ضمانت محصول، بازگشت وجه در صورتی که دستگاه ناقص باشد یا شما از محصول ناراضی باشید را ارائه ندهند.
برای مطلع شدن از این اطلاعات، صفحاتی همچون : « قوانین » ، « راهنمای خرید » یا « شرایط و ضوابط » را در وبسایت دنبال کنید. در اغلب موارد، این اطلاعات را می توان در بخش ” سوالات متداول کاربران ” یافت.

خرید لوازم خانگی

با بهترین قیمت مورد نظر، لوازم خانگی خود را از وبسایت خریداری کنید

انواع وبسایت های فروشگاهی را بررسی کنید تا قیمت دستگاه خود را تعیین نمایید. همچنین هزینه حمل و نقل و تحویل، مالیات بر فروش و سایر هزینه های قابل اجرا که ممکن است اعمال شود، مانند هزینه های گارانتی و خدمات پی از فروش.
مجموع هزینه ها و قیمت های مرتبط با دستگاه انتخاب شده را یادداشت نمایید تا تعیین کنید کدام وبسایت بهترین پیشنهاد و قیمت گذاری را ارائه می دهد.

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبعwikihow

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید