خانه لوازم الکترونیکی راهنمای خرید لپ تاپ به صورت عمده

راهنمای خرید لپ تاپ به صورت عمده

لپ تاپ یکی از لوازم الکترونیکی است که بسیاری از عمده فروشان این کالا دغدغه هایی در جهت تهیه آن در این زمینه دارند و ما در این مقاله به نکاتی برای خرید لپ تاپ به صورت عمده اشاره خواهیم کرد، با ما همرا باشید.

یک خریدار لوازم الکترونیکی گزینه های بسیاری برای انتخاب این دسته از کالاها در بازار امروز از تامین کنندگان این صنف دارند و شما می توانید با تحقیقات متنوع و خرید یک لپ تاپ از فروشگاه عرضه کننده محلی یا خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی معتبر نسبت به تهیه یک LapTop خوب اقدام نمایید.

با این حال اگر شما به دنبال تهیه تعداد زیادی لپ تاپ برای یک دفتر، مدرسه و یا سایر سازمان ها هستید، بهتر است که به صورت عمده خرید کنید. اما در اینجا خطر اصلی که در این رابطه قرار خواهد داشت این است که شاید خرید عمده فروشی به کلاهبرداری و از دست دادن پول یا اطلاعات مالی شما منتهی شود. اطمینان حاصل کنید که خرید خود را بر اساس قیمت و معامله در شرایط کاملا امنیتی و حساب شده پیش ببرید و بدانید که چگونه لپ تاپ ها را به طور عمده خریداری کنید.

لپ تاپ

نکته اول برای خرید لپ تاپ به صورت عمده :

تصمیم خود را به صورت قطعی بگیرید که آیا می خواهید لپ تاپ های دست دوم و کارکرده را تهیه نمایید یا میخواهید همه آنها آک و نو باشند! بسیاری از کسب و کارها در زمینه فروش لوازم الکترونیکی کارکرده ، نو و یا هر دو گزینه از تخصص زیادی برخوردار هستند و همیشه مشتریان مخصوص به آنها فراهم خواهد بود. به این مورد هم توجه کنید که اگر شما لپ تاپ های مرمت شده و دست دوم را خریداری کنید، احتمالا بسیار ارزان تر خواهند بود، اما آنها نیز ممکن است بدون ضمانت باشند.

لپ تاپ

نکته دوم و بسیار مهم :

مراقب کلاهبرداری های عمده باشید! اینگونه کلاهبرداری ها خیلی زیاد شایع شده است، زیرا اکثرا عمده فروشی در بازار لوازم الکترونیکی مانند لپ تاپ در بستر خرید و فروش آنلاین قرار گرفته است. پس توجه داشته باشید که :

– از هیچ وب سایتی استفاده نکنید که هزینه عضویت، هزینه ماهیانه یا هزینه سالیانه برای خرید لوازم الکترونیکی به صورت عمده را به شما پیشنهاد میدهند و لازم به پرداخت آن هزینه ها شوید. قبولی سفارشات شما و یا سایر هزینه های اضافی احتمالا یک نشانه ای است که این شرکت ها سعی دارند اطلاعات مالی شما را دریافت کنند. شما نباید هیچ یک از این هزینه را پرداخت کنید، مگر اینکه به صورت مستقیم و حضوری کالاهای مورد نظر خود را خریداری کنید. یک نکته جالب این است که بعضی از این شرکت ها اگر مرکز توزیع عمده فروشی لپ تاپهای بزرگ را برای شما پیدا و پیشنهاد کنند، ممکن است در قبال این خدماتی که به شما خواهند داد نیز از شما هزینه هایی هم درخواست خواهند کرد. در مواردی که شما با دادن چک به آنها اگر اقدام کرده اید میتوان گفت که این کار به نفع شماست چون اطلاعات مالی خود را برای پرداخت هزینه های پیشنهادی در وبسایت های این قبیل شرکت ها ثبت نکرده اید!

– مراقب کلاهبرداری های متعدد در هنگام حمل و نقل های دریایی باشید. در این مسئله، شما مطمئن خواهید شد که با یک عمده فروش ارتباط برقرار میکنید، اما در واقع با واسطه یا دلالی در این میان صحبت خواهید کرد که قصد دارد از شما برای اهداف خود و جلب مشتری برای به منفعت رسیدن خود تلاش کنند و اصرار میکنند که شما پرداخت خود را به صورت مستقیم انجام دهید. این رویه برای بسیاری از مردم که به بهانه ی ” کار در منزل با حقوق بالا ” منجر به پرداخت هزینه های خدمات میشوند و آنها را فریب می دهد به صورت مکرر رخ میدهد.

– سایت هایی که ادعا می کنند سایت های توزیع کننده و بررسی کننده این دسته از لوازم اند و به صورت مستقل وارد کننده میباشند، به ندرت به تعهدات خود عمل میکنند. برخی از شرکت های کلاهبردار هزینه های زیادی را صرف این سایت ها میکنند تا سفارش محصولاتی را به دست آورند که بالاترین هزینه را از مشتری بگیرد و به عنوان بهترین آنها مورد هدف قرار دهند. پس حتما خریدها و سفارشات خود را در این سایت ها ثبت و پایه گذاری نکنید!

لپ تاپ

نکته سوم :

عمده فروشان دارای مجوز از نهاد های مربوطه به صنف توزیع و پخش لوازم الکترونیکی تایید شده را شناسایی کنید. برای جلوگیری از افزایش قیمت ها توسط واسطه ها و کلاهبرداری های حمل و نقل این لوازم، می توانید با توجه به تاییدهای نهاد های دولتی، عمده فروشان خود را برگزینید. این امر به شما کمک میکند تا یک عمده فروش را انتخاب کنید که مستقیما لپ تاپ خود را از تولید کننده به فروشنده که شما هستید می رساند.

لپ تاپ

نکته چهارم :

خرید لپ تاپ های مرمت شده در سایت های حراج رایانه. در بسیاری از این سایت ها، آنها تعداد زیادی از لپ تاپ های قبلا خریداری شده و مورد استفاده دست دوم را خریداری کرده اند که آنها با مشخصات گوناگون زیادی هستند و مرمت و بازسازی می شوند و در تعداد چشمگیری از آنها هم تضمین بازگشت ۳۰ روزه وجه کالای شما در تمام خرید ها وجود دارد.

لپ تاپ

نکته پنجم :

میتوانید به سایت های معتبری همچون دیجی کالا سری بزنید تا لپ تاپ ها را از طریق شرکت های تامین کننده و فروشنده در داخل کشور جستجو کنید. عمده فروشان و واسطه ها در این فروشگاه آنلاین فروش خوبی را دارند. آنها محصولاتی را ارائه می دهند که اغلب دارای مقدار حداقل سفارش می باشند و شما می توانید معامله خود را در با تعهد انجام آن از سوی فروشنده با خیال راحت انجام دهید.

در یک معامله که با تعهد انجام آن همراه باشد، وجه پرداخت شده شما توسط شخص ثالث نگهداری می شود تا زمانی که معامله با موفقیت انجام شود. در برخی از شرکت های دیگر نیز بدون در نظر داشتن شخص ثالث و به صورت مستقیم با شما کار میکنند که در قبال این خدمت نیز گارانتی بازگشت ۷ روزه وجه پرداخت شده را به شما ارائه خواهند داد. البته پیش از انجام معامله مثل خرید لپ تاپ با این قبیل شرکت ها حتما تضمین گارانتی بازگشت وجه خود را دریافت کنید.

لپ تاپ

نکته ششم :

با یک شرکت کامپیوتری به طور مستقیم تماس بگیرید تا در مورد هزینه های عمده فروشی لپ تاپ آگاه شوید. اگر شما یک لپ تاپ خاصی را انتخاب کرده اید که می خواهید آن را خریداری کنید، احتمالا حداقل ۱۰ درصد تخفیف برای خرید بیش از ۱۰ کامپیوتر دریافت خواهید کرد. البته نرخ ها در بین شرکت های رایانه ای متفاوت خواهد بود.

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید