چهارشنبه، 1 آوریل 2020
خانه لوازم خانگی عمده ترین اشتباه در خرید لوازم خانگی مانند تلوزیون

عمده ترین اشتباه در خرید لوازم خانگی مانند تلوزیون

خرید لوازم خانگی یکی از دغدغه های مهم خانواده ها در این روزها برای خانه هایشان می باشد و بازار امروزی ما با گوناگونی انواع برندها، اصطلاحات تخصصی، قابلیت های متفاوت و همچنین در بسیاری از موارد تقلبات باورنکردنی در این مورد همراه است. در بسیاری از مواقع به دلیل عدم آگاهی ما از اصطلاحات تخصصی لوازم خانگی نیز شرایط را برای فریب مشتری توسط فروشندگان این نوع کالاها فراهم ساخته است.

بزرگترین اشتباه مشتریان لوازم خانگی در ایران!

عمده بازاریان و فروشندگان به این نتیجه رسیده اند که مشتری ایرانی وقتی قصد خرید لوازم خانگی را دارد، یک ضعف بسیار بزرگ به همراه دارد که به اندازه و متراژ فضای خانه خود و آنچه را که برای رفع نیازشان میخواهند اهمیت دهند و توجه نمایند. بنابراین با این اوصاف هزینه های مضاعفی را در این راستا قبول میکنند.

مطلب پیشنهادی   راهنمای خرید لوازم خانگی به صورت آنلاین

برای مثال : برخی از مشتریان تلوزیون های بزرگ را خریداری میکنند در صورتی که فضای محل سکونت آنها کوچک میباشد و از این نکته غافل هستند که تنها فرق شفافیت و وضوح تصویر تلوزیون های بزرگ در مقابل تلوزیون های کوچک فقط و فقط در فاصله های زیاد قابل روئیت خواهد بود. در واقع یعنی پول اضافی خرج کردن برای خرید تلوزیون بزرگ در خانه کوچک، که نهایتا همان کارایی یک تلوزیون کوچکتر را دارد.

اشتباهات هزینه بردار خرید لوازم خانگی در کالاهای دیگر نیز رواج دارند. مثلا داشتن لباسشویی که ظرفیت آن ۱۸ کیلوگرم میباشد برای خانواده ای که تعداد نفرات آن فقط ۳ نفر بوده به این معناست که هزینه و انرژی بیش از حد صرف شده است. همچنین کارخانجات تولید کننده لوازم خانگی که ظرفیت آنها را افزایش میدهند قاعدتا هزینه بیشتری هم برای این امر خواهند گرفت. به این ترتیب خرید این کالاها با ظرفیت بیشتر از نیاز به معنی پرداخت هزینه زیاد و پرداخت هزینه بیشتر انرژی مصرفی است.

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید