خانه لوازم خانگی لکه زرد شدن لوازم خانگی و راه حل رفع این مشکل

لکه زرد شدن لوازم خانگی و راه حل رفع این مشکل

لکه زرد شدن لوازم خانگی که رنگ سفید دارند، بسیار موجب ناراحتی خانواده ها میشود و برطرف کردن این مشکل با توجه به اینکه برای اکثر خانم ها اهمیت زیادی دارد، به راحتی انجام خواهد شد که ما در این مقاله به شما نحوه رفع لکه زرد لوازم خانگی سفید رنگ را توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

پاک کردن لکه زرد شدن لوازم خانگی برای شما ممکن است با سختی هایی همراه باشد، اما جهت انجام این کار ایده های متعددی وجود دارد که می توانید هریک از آنها را امتحان کنید. تمیز کردن وسایل هر هفته با یک تمیز کننده همه منظوره مانند سفید کننده ها یا حتی جوش شیرین به همراه پد یا دستمال های پاک کننده جادویی که در بازار موجود است. برای جلوگیری از لکه زرد شدن لوازم خانگی ، میتوانید با استفاده از یک کرم پراکسید و مالیدن آن بر روی سطوح زرد شده، همچنین قرار دادن آنها به مدت ۳ تا ۴ ساعت در معرض نور مستقیم خورشید، تغییرات حاصله را مشاهده کنید.

لکه زرد شدن لوازم خانگی

پاک کردن لوازم خانگی با یک تمیز کننده همه منظوره

برای تمیز کردن لکه زرد شدن لوازم خانگی سفید رنگ، از یک اسپری تمیز کننده همه منظوره استفاده کنید که حاوی سفید کننده است که سطوح ضد عفونی و لکه های چربی و کثیف را از بین می برد. محلول را بر روی یک پارچه یا اسفنج تمیز اسپری کرده و سطح مورد نظر را به صورت کامل شستشو دهید.
قبل از خرید محلول های چند منظوره به خصوص سفید کننده ها، برچسب محصول را بخوانید تا مطمئن شوید که برای استفاده در لوازم خانگی ضرری نخواهد داشت.

سطوح سفید لوازم را با انجام یک نظافت اساسی در هر هفته حفظ کنید.

مطلب پیشنهادی   عمده ترین اشتباه در خرید لوازم خانگی مانند تلوزیون

 

لکه زرد شدن لوازم خانگی

از اسفنج یا دستمال پاک کن جادویی استفاده کنید

اسفنج یا دستمال پاک کننده جادویی را کمی مرطوب کنید و روی سطح دستگاه مورد نظر که حاوی لکه های زرد رنگ شده است بکشید تا کاملا سفید شود و توجه داشته باشید که بعد از انجام اینکار نیازی به شستشو نخواهید داشت.
پدهای پاک کننده جادویی با قابلیت استفاده برای بسیاری از سطوح، به غیر از لوازمی که با ظرافت بالا و یا زیاد براق هستند، بسیار عالی برای زدودن لکه زرد شدن لوازم خانگی میباشند.

لکه زرد شدن لوازم خانگی

پاک کردن سطوح تمیز با جوش‌شیرین

مقدار مورد نظری از جوش‌شیرین را بر روی یک پارچه مرطوب و تمیز بریزید و سطح دستگاه حاوی لکه های زرد را پاک کنید. برای دسترسی به قطعات یا گوشه‌های کوچکی با دست امکان پاک کردن آنها را ندارید، از یک مسواک نرم برای تمیز کردن استفاده کنید و برای آبکشی هم با یک پارچه تمیز و مرطوب اینکار را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی   راهنمای خرید لوازم خانگی به صورت آنلاین

 

لکه زرد شدن لوازم خانگی

از سفید کننده و محلول جوش‌شیرین استفاده کنید

برای این کار، نخست حدود ۵۰ میلی‌لیتر) آب گرم ، ۲۰ میلی‌لیتر) سفید کننده و ۹ میلی‌لیتر) جوش‌شیرین را با همدیگر در یک سطل ترکیب کنید. با دست دستکش دار، اسفنج تمیز را در مایع فرو کنید، آن را فشار دهید و سطح دستگاه خود را پاک کنید. بگذارید ۱۰ دقیقه بماند، سپس یک‌بار دیگر دستگاه را با اسفنج تمیز و مرطوب تمیز کنید.

ممکن است نیاز باشد که این فرآیند را چند بار برای بهترین نتیجه تکرار کنید. دقت کنید که هر بار ۱۰ دقیقه باید دستگاه را با مایعی که شستشو دادید رها کنید تا این کار موجب رفع لکه زرد شدن لوازم خانگی شما گردد.

 

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبعwikihow

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید