چهارشنبه، 1 آوریل 2020
خانه گیلاس پلاس رپورتاژ آگهی معایب و مزایای ماشین لباسشویی بدون تمسه

معایب و مزایای ماشین لباسشویی بدون تمسه

در این مقاله قصد داریم به شما در مورد معایب و مزایای ماشین لباسشویی بدون تمسه اطلاعات بدهیم و ایا این وسیله به درد ما می خورد یا نه .

امروزه این دستگاه های مدرن و پیشرفته ای در بازار عرضه شده اند که خوشبختانه علاوه بر کم کردن هزینه های انرژی ، برنامه های شستشوی متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهند . این ویژگی باعث می شود تا خانواده ها ، میل بیشتری به خرید اینگونه وسایل خانگی پیدا کنند . علاوه بر موارد فوق باید اذعان داشت که تکنولوژی ساخت این گونه لوازم ، تاثیر زیادی بر قیمت و کیفیتت نهایی آن می گذارد . به طور مثال لباسشویی بوش بدون تمسمه که معمولا قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر دارند ، سر و صدای زیادی را در بازار به پا کرده اند .

سیستم کاری لباسشویی ارزان بدون تمسه همان طور که از نام شان نیز بر می اید فاقد هرگونه اتصال زنجیری و تمسمه ای می باشد . در واقع بهتر است اینطور بگوییم که موتور مخصوص و Flywheel به همراه سیم پیچ برزرگ نیرو را مستقیم به شفت این دستگاه وارد می کند و جای هرگونه اتصال تمسه ای را گرفته اند .

این تکنولوژی جدید باعث شده است تا لرزش این دستگاه ها تا حد چشم گیری کاشهش پیدا کند زیرا انتقال قدرت برای چرخاندن دیگ این دستگاه به صورت مستقیمDirect Drive شده است . این روش به دلیل حذف هرگونه قطعه اضافی و اتصالات زیاد ، تا حد زیادی کم مصرف شده زیرا تمام انرژی به طور مستقیم به واحدهای مربوطه منتقل می شود . یکی از دستگاه هایی که می توان گفت کم صدا و کم لرزش است می توان به لباسشویی جنرال اشاره کرد . پس شناختن معایب و مزایای ماشین لباسشویی بدون تمسه می تواند در خیرد این دستگاه به ما کمک کند .

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید