چهارشنبه، 1 آوریل 2020
خانه گیلاس پلاس اخبار گیلاس آموزش ثبت آگهی رایگان در سامانه نیازمندیها و تبلیغات رایگان گیلاس

آموزش ثبت آگهی رایگان در سامانه نیازمندیها و تبلیغات رایگان گیلاس

آموزش ثبت آگهی رایگان در گیلاس

گام اول

ثبت آگهی رایگاندر ابتدا به صفحه اصلی سامانه گیلاس مراجعه کرده و در گوشه سمت چپ بالا بر روی دکمه ثبت آگهی رایگان کلیک کنید.

گام دوم

ثبت آگهی رایگانشماره ۱ : در این قسمت برای ایجاد حساب کاربری ، فقط کافیست که شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و سپس دکمه دریافت کد تایید را کلیک کنید.

توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات وارد شده از طرف شما در امنیت کامل خواهد بود و فقط با تایید اجازه شما در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

گام سوم

ثبت آگهی رایگان

شماره ۲ : در این قسمت کد تایید شش رقمی که برای شماره تلفن همراه شما پیامک شده است را وارد نمایید و دکمه ورود را کلیک کنید.

شماره ۳ : در این قسمت اگر قصد تغییر شماره تلفن همراه را دارید میتوانید بر روی تغییر شماره تلفن همراه کلیک نمایید تا دوباره با وارد کردن شماره درست کد تایید برای شما پیامک شود.

گام چهارم

ثبت آگهی رایگانشماره ۴ : در این قسمت شما با موفقیت وارد حساب کاربری خود شده اید و میتوانید تمام آگهی هایی که ثبت کرده اید را در این قسمت مشاهده و مدیریت نمایید.

توجه داشته باشید که سامانه ثبت آگهی رایگان گیلاس به گونه ای طراحی شده است که بعد از ورود با شماره تلفن همراه خود ، حساب کاربری شما به صورت ۱ ماه ( ۳۰ روز ) در این سامانه ثبت شده و آنلاین بوده و حتی در صورت بسته شدن صفحه وبسایت و یا مراجعات بعدی در روزهای دیگر نیاز به ورود مجدد و فعالسازی کاربری خود نخواهید بود!

شماره ۵ : در این قسمت برای ثبت آگهی خود بر روی دکمه ثبت رایگان آگهی کلیک نمایید.

گام پنجم

ثبت آگهی رایگان

شماره ۶ : در این قسمت برای جستجو کردن راحت تر آگهی ها توسط کاربران ، آگهی ها به ۱۰ دسته کلی همراه با زیر دسته های آنها تقسیم شده اند که برای ثبت آگهی خود باید مطابق با موضوع آگهی ، دسته بندی مورد نظر را انتخاب نمایید.

با توجه به دسته بندی انتخاب شده لیستی از اطلاعات لازم که برای ثبت آگهی مورد نیاز است ، نمایان خواهد شد که با تکمیل نمودن آنها نسبت به ثبت آگهی خود می توانید اقدام کنید.

شماره ۷ : در این قسمت عنوان آگهی مورد نظر و توضیحاتی را که در مورد آن می باشد را میتوانید وارد نمایید.

شماره ۸ : در این قسمت می توانید تصویر و یا تصاویری که مربوط به آگهی خود دارید را بارگزاری نمایید و اولین تصویری که آپلود میکنید همان تصویری هست که بر روی آگهی شما قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که آگهی هایی که همراه با تصویر منتشر میشوند از بازدید بیشتری نسبت به آگهی های بدون تصویر برخوردار هستند.

یکی از مزایای سامانه گیلاس نسبت به بقیه اینست که محدودیتی در اندازه ی عکس انتخابی و یا سایز بندی آن وجود ندارد و دست شما در انتخاب کادر باز می باشد.

شماره ۹ : در این قسمت می توانید موقعیت آگهی را با انتخاب استان و شهر مورد نظر خود و ثبت محدوده آن بر روی نقشه طبق انتخاب خود درج نمایید. برای نمایش ایمیل در صفحه آگهی نیز می توانید گزینه نمایش ایمیل در صفحه آگهی را تیک بزنید. (توجه داشته باشید برای نمایش ایمیل شما باید ایمیل خود را در حساب کاربری خود در قسمت :  آگهی من » ویرایش پروفایل » ایمیل ، ثبت نمایید)

شماره ۱۰ : در این قسمت بعد از تکمیل اطلاعات آگهی مورد نظر می توانید بر روی دکمه ارسال آگهی کلیک کنید.

گام ششم

ثبت آگهی رایگانآگهی شما با موفقیت ثبت شده و منتظر تایید توسط ناظر محتوای آگهی می باشد. بعد از تایید توسط ناظر ، پیامک تایید آگهی به شماره تلفن همراه ثبت کننده آگهی ارسال خواهد گردید.

شماره ۱۱ : در این قسمت می توانید از هر کدام از بخش های مربوطه نسبت به ویرایش ، ارتقا و یا حذف آگهی خود اقدام نمایید.

شماره ۱۲ : در این قسمت پیش نمایش آگهی خود ، همراه با تمامی اطلاعات وارد شده را می توانید مشاهد نمایید.

توجه داشته باشید که همه آگهی های ثبت شده توسط شما نیز در قسمت « آگهی من » قابل مشاهده و مدیریت خواهد بود و میتوانید از روند تایید آگهی خود توسط ناظر محتوای آگهی مطلع گردید.

برای ثبت آگهی رایگان در سامانه نیازمندیها و تبلیغات رایگان گیلاس همین حالا اقدام کنید!

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبعگیلاس

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید