چهارشنبه، 1 آوریل 2020
خانه لوازم خانگی بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی در سال 2019

بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی در سال ۲۰۱۹

اگر قبلا از دستگاه‌های هوشمند خانگی استفاده کردید، می‌دانید که موقعیت‌های بسیاری برای دستگاه پیش می‌آید، که با مشکل مواجه می‌شود. ممکن است فقط بخواهید که دستگاهی به یک مسئله خاص، مانند اضافه کردن برخی دستورات خودکار به یک لامپ، آن هم توسط دوشاخه‌ی هوشمند، رسیدگی کند. ممکن است شما اسپیکر هوشمند آمازون الکسا یا دستیار گوگل را خریداری کنید، یا شاید یکی از نادرترین طرفداران سیری و هوم کیت اپل باشید. تمایل دارم که از دستیاران صوتی به عنوان نقطه شروع ساخت خانه‌های هوشمند یاد کنم، زیرا این دستیاران صوتی راهی مناسب جهت تعامل آسان اعضای خانه، با دستگاه‌های مختلف را ارائه می‌دهند. بسیاری از ‌محصولات موجود در این لیست، بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی هستند که توسط چندین دستیار صوتی کار می‌کنند.

لیست ارائه شده بر روی بهترین محصولات موجود برای هر یک از زیر مجموعه‌های خانه‌های هوشمند، متمرکز است. اگر می‌خواهید بهترین ترموستات هوشمند یا ممتازترین کیت روشنایی هوشمند را بشناسید، صرف نظر از سیستم عامل‌های صوتی که با آن کار می‌کنند، ما اطلاعات مورد نیاز را به شما خواهیم داد. آنچه که در این لیست ارائه نشده است، نقشه‌ی راه برای تاسیس یک خانه هوشمند و منسجم است (توسط اطلاعات این لیست شما نمی‌توانید بلندگوهای هوشمند آمازون را با صفحه نمایش هوشمند گوگل جفت کنید).

مطلب پیشنهادی   بهترین روش ساده و مبتکرانه تشخیص تلویزیون اصل و تقلبی

اگر به دنبال گزینه‌های بیشتری برای روشنایی یا قفل خانه هستید، لیست ما از دستگاه‌های هوشمند خانگی برگزیده را مطالعه کنید.

نسل سوم آمازون اکودات

رقابت تنگاتنگی بین اسپیکر‌های هوشمند برای بهترین بودن وجود دارد، اما نسخه اولیه‌ی آمازون اکودات با گوگل مینی هوم، فاصله‌ی بسیاری دارد. هر دو اسپیکر در حالت عادی حدود ۵۰ دلار قیمت دارند و‌ می‌توانید هر دوی آنها را نیز با تخفیف خریداری کنید.

این دو دستیار صوتی در حال حاضر تقریبا یکسان هستند. آمازون معمولا به دلیل ارائه پشتیبانی بیشتر و مهارت‌های شخص ثالث دستگاه خود، به خود می‌بالد، اما تعداد این سیستم عامل‌های صوتی ده‌ها هزار است، به این معنی که این تفاوت‌ به اندازه‌ای کافی نیست و شما واقعا با استفاده از گوگل چیز مهمی ‌را از دست نخواهید داد.

دستگاه‌های هوشمند خانگی: آمازون اکوداتبهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی: اسپیکرها

دستیار گوگل عملکرد بهتری در جهت تقلید جریان مکالمه‌ی طبیعی ارائه می‌دهد، اما این تفاوت در تعامل روزانه شما با هر سخنگوی هوشمند دیگر، واقعا قابل توجه نیست. بیشتر اوقات از یک دستیار هوشمند می‌خواهید تا پیش‌بینی وضع هوا را ارائه دهد، یک تایمر را تنظیم کنید و شاید یک آهنگ را پخش کنید. هر دو دستگاه برای اجرای همه این دستورات به خوبی عمل می‌کنند.

آمازون اکودات به دلیل یک مزیت سخت افزاری کوچک بهترین انتخاب ما است. این محصول دارای جک خروجی صوتی است، اما گوگل هوم مینی دارای این مزیت نیست. هر دو دستگاه می‌توانند صدا را از طریق بلوتوث به یک منبع دیگر منتقل کنند، اما فقط اکودات است که می‌تواند به یک بلندگوی سیمی ‌استاندارد وصل شود. این مزیت ممکن است برای همه اهمیت نداشته باشد، اما به خصوص برای علاقه‌مندان به موسیقی تفاوت چشمگیری ایجاد می‌کند. این مزیت، یک روش آسان و ارزان برای اضافه کردن تلفن‌های هوشمند مبتنی بر الکسا، به سخت افزار بلندگو را به شما می‌دهد.

بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی: نمایشگر‌ها

گوگل با احتیاط، از قرار دادن یک دوربین فیلمبرداری در Hub خودداری کرده است، این تصمیم به دلیل  برخی از نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی گرفته شده است و احتمالا باعث می‌شود آمازون یک شاتر ویدئوی دستی را در نسخه جدید خود و در صفحه نمایش کوچکتر اکو شوی ۵، قرار دهد. اگر واقعا نیاز به یک صفحه نمایش هوشمند مبتنی بر گوگل دارید که امکان مکالمه ویدیویی را فراهم کند، چند گزینه شخص ثالث این محصول می‌تواند این موقعیت را ایجاد کند. حتی بدون اینها نیز، Nest Hub بهترین و مقرون به صرفه ترین دستیار صوتی و رابط نمایشگر در بازار است.

Google Nest Hub

آمازون ممکن است نمایشگر هوشمند اکو شو را معرفی کرده باشد، اما گوگل این محصول را با توجه به طراحی خود از Nest Hub (که قبلا Home Hub بوده است) از نظر طراحی و همچنین شیوه‌ی استفاده از دستیار صوتی خود، اصلاح کرده است.

مطلب پیشنهادی   راهنمای اصولی خرید ماشین ظرفشویی مورد نیاز شما

شما همان ویژگی‌های دستیار گوگل را در Nest Hub که با اسپیکر گوگل هوم ارائه شده است، دریافت می‌کنید. این محصول به همراه یک رابط صفحه نمایش، فقط مقدار مناسبی از بازخورد بصری را به شما می‌دهد. این صفحه‌ی نمایش دستورات گفتاری شما را به صورت نوشتاری به شما نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید متوجه  شوید که آیا گوگل، دستورات شما را به درستی شنیده است یا خیر. همچنین این نرم افزار به طور یکپارچه با اتصال به دوربین‌های هوشمند خانگی و زنگ‌ درب‌های ویدیویی که با پشتیبانی گوگل کار می‌کنند، فیدهای دوربین را روی صفحه، نمایش می‌دهد.

بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی: دوشاخه‌هابهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی: دوشاخه‌ها

از طریق این لیست می‌توانید بهترین دو شاخه‌های هوشمند را بیابید. Kasa Mini TP-Link انتخاب اول ما است. این دوشاخه شامل یک پریز خروجی منفرد است که از طریق WiFi به شبکه شما متصل می‌شود. این برنامه به خوبی طراحی شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا دوشاخه را جهت روشن یا خاموش کردن وسایل با جدول زمانی از پیش تعیین شده و یا حتی بر اساس موقعیت مکانی خود برنامه ریزی کنید. این دوشاخه با دستیار گوگل و الکسا کار می‌کند و پریز مجاور را در پریزهای دیواری دو خروجی استاندارد نمی‌پوشاند.

TP-Link Kasa Smart Plug Mini

ما اغلب به دوشاخه‌های هوشمند به عنوان نقطه ورود هر شخص علاقه مند به اتصال دستگاه‌های منزل، اشاره می‌کنیم. آنها ارزان هستند، نصب آنها ساده است و درک عملکردشان نیز به سادگی صورت می‌پذیرد و امکان خاموش و روشن کردن وسایل را از راه دور ایجاد می‌کند.

بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی: چراغ‌ها

خط تولید Hue با لامپ‌های تغییر رنگ دهنده‌ی خود به جایگاه برتری رسیده است، اما بهترین محصول برای شروع اکثر افراد، لامپ‌های سفید استاندارد این شرکت است. شما می‌توانید مجموعه‌ای از دو لامپ و‌هاب Hue را بصورت آنلاین و تنها به مبلغ ۷۰ دلار خریداری کنید. اگر از قبل یک دستگاه الکسا یا دستیار گوگل دارید تنها با مبلع ۳۰ دلار می‌توانید نوع بلوتوث دار این لامپ‌ها را بدون نیاز به ‌هاب اضافه خریداری کنید.

بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی: چراغ‌هاPhilips Hue White LED

لامپ‌های هوشمند Philips Hue به دلایل زیادی سال‌ها در صدر بهترین دستگاه‌های هوشمند خانگی بوده‌اند. طیف وسیعی از محصولات این شرکت در گروه گسترده‌ای ارائه شده است. این دسته‌ها شامل لامپ‌های استاندارد A19، نورافکن‌ها، نوارهای نوری و اخیرا، طیف گسترده‌ای از گزینه‌های روشنایی در فضای باز هستند. این تنوع محصول باعث می‌شود پیاده سازی برنامه نورپردازی برای کل خانه شما بر روی سرویس Hue آسان باشد.

اشاره مهم در مورد Wyze Bulb

این لامپ هوشمند ۸ دلاری با الکسا و دستیار گوگل کار می‌کند و به‌ هاب نیاز ندارد. این محصول به اندازه Philips Hue برجسته نیست (فقط به عنوان یک لامپ A19 معمولی، بدون پشتیبانی از هوم کیت ارائه می‌شود)، اما می‌تواند بهترین خرید در این دسته باشد.

نتیجه گیری

دستگاه‌های هوشمند خانگی، امروزه به جالب‌ترین وسایل همراه ما تبدیل شده‌اند. آنها کارهای ما را ساده‌تر کرده‌اند و به ما کمک می‌کنند کارهای کوچک و بی اهمیت را انجام ندهیم. اگر تا به حال یکی از آنها را تست نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتما یک مورد، مانند آمازون اکودات را خریداری کرده و استفاده کنید.

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد و چنانچه که در رابطه با این مطلب و مباحث مربوط به آن، سوال یا مشکلی داشتید از بخش دیدگاه‌ها اعلام فرمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید